• NEWSLETTER

powered ByGiro.com

AUDYCJA NA ŻYWO 25-04-2019  o godz. 20:30  

Proboszcz ks.Mariusz Mazur
Opiekun Radia
Ks. Maciej Gawlik
Redaktor Naczelny
Elżbieta Lachman
Redaktor Radia
Artur Rut
Informatyk / Obsługa Techniczna

POZDROWIENIA DLA NASZEGO RADIA

Nati
03-04-19, 20:57
Kochane Mamy :) dobrze Was widzieć w nd w kosciele z dziećmi. Jak tylko zdrowie Synka nam na to pozwala tez jest z nami na Mszy św. Taka wspólna modlitwa jest wyjątkowa. Pozdrawiam Was Natalia:)
Mama :)
03-04-19, 20:40
Jeśli chodzi o dzieci w kościele i o śpiewanie piosenek, o czym mówiła Ola, kiedy nie mam pomysłu na śpiewanie dla synka, śpiewam mu piosenki Uskrzydlonych albo Psalmy ;)
Pozdrawiam Was Mamy :) !
Mariusz
01-04-19, 20:33
Pozdrawiam serdecznie z Hanoweru!
Mariusz
:)
Ave Maria!
Natalia
20-03-19, 21:09
Pozdrawiam mojego Tatę Leszka :) oddanego chorzyste. Podziwiam Cie i jestem z Ciebie dumna za wytrzymałość w śpiewie dla Boga
kisiel
20-03-19, 21:06
Pozdrawiamy Nazwa chóru :Evangelium cantaret czyli Ewangelia Śpiewem
Króluj Nam Chryste!!!
Natalia
20-03-19, 21:03
Pozdrawiam mojego Tatę :) Leszka bardzo oddanego i wspaniałego chorzyste. Bardzo Cie podziwiam i jestem z Ciebie dumna za wytrzymałość w spiewaniu.
Guest
20-03-19, 20:37
Pozdrawiam tak jak obiecałam;)) prowadzącego i gości radia Studnia
Karolina
27-02-19, 20:42
Pozdrawiam wszystkie mamusie w studiu! Właśnie usypiam mojego szkraba i słucham Waszych opowieści.
Drogie mamy, MAMY tę moc ?
Agnieszka
25-02-19, 19:41
Serdecznie pozdrawiam Ojca Macieja Gawlika mieszkalam w Wiedniu i czesto uczestniczylam we mszach na Renweeg i sluchalam radia wiedenskiego :) Pozdrawiam tez ks. Pawla Szymanowskiego ktorego szczegolnie wspomina moja corka ktora przygotowywal do I Komunii sw. niestety do tej pory nie spotkala tak wspanialego przewodnika jak ks. Pawel Sz.
Pozdrawiam z Warszawy :)
Ps. Gdzie mozna znalesc kazania … read more
Karolina
12-12-18, 20:56
Warto marzyć proszę księdza ?! Marzenia się spełniają, coś czuję że ta księdza noga niedługo się uruchomi, kolęda idzie ?!
ks. Maciej
10-10-18, 21:29
Jakie jest Wasze zdanie o architekturze naszego kościoła? Czyż ona nie ma pomagać człowiekowi.w kontakcie ze Stwórcą?
Pozdrawiam serdecznie, ks. Maciej
ks. wojtek m cr
10-10-18, 21:16
Serdecznie pozdrawiam P. Dariusza jak i całą obsługę radia STUDNIA. Na pojezierzu drawskim a dokładnie w Złocieńcu wspaniale Was słychać.
Miło usłyszeć jest P. Dariusza. Dobrze wspominam nasze rozmowy, dużo dawały do myślenia. Nieraz mi ich brakuje. Panie Dariuszu mam nadzieję, że uda się nam zrealizować Pana pomysł, Pan wie o co mi chodzi. Jak uda się nam zrealizować to … read more
Parafianie
03-10-18, 20:46
Pozdrawiamy panią Anię !! parafianie , bardzo ciekawy temat....
Maciej z Rafałem
12-09-18, 21:36
Smutny Święty to żaden święty! :)

P.S. 6 ludzi słucha ;) Rafał jeszcze nie śpi
Guest
05-09-18, 21:24
Szczęść Boże. Pozdrowienia dla wszystkich uczestników i słuchaczy audycji.
Chciałabym dodać do tej interesującej rozmowy, że bardzo owocnym i szczególnym rodzajem 'pielgrzymki' czy też 'rekolekcji' jest pobyt w szpitalu dziecięcym - z każdym pobytem dziecka na oddziale oraz na mszy świętej w kaplicy szpitalnej czuję się umocniona. Pozdrawiam serdecznie.
Guest
29-08-18, 21:19
Wspaniale jest móc znów słuchać audycji naszego parafialnego radia !!!!!
Pozdrawiamy i życzymy Szczęść Boże na kolejny rok nadawania
Jan K.
04-07-18, 10:00
Dobra audycja o wypoczynku. Czas jest wspaniałym darem Bożym, czas wypoczynku, wakacji szczególnym. Może jeszcze więcej głębi wiary, bo studnia już ze swej nazwy zobowiązuje. Pozdrawiam. Jan K. parafianin
Katarzyna
19-06-18, 20:55
Ojcze Macieju nie będę mogła uczestniczyc w niedzielnej uroczystosci, ale życzę wszelkich łask Bożych na dalsze lata kapłaństwa. Niech Pan Bóg błogosławi na każdy dzień. Pozdrawiam z miejscowości Santa Ponsa na Majorce. Odbiór radia rewelacyjny szczególnie siedząc na płazy i patrząc na zachód slonca
Tomasz
25-05-18, 12:45
Dziękujemy wam że poświęcacie swój czas na prowadzenie radia :)
Maciej
04-04-18, 20:34
Słyszę, słyszę i pozdrawiam z Okuniewa całą ekipę obecną przy mikrofonach (i mikserze) a w szczególności Rafała :D
Guest
14-03-18, 21:31
Emocje zawsze mi towarzyszą podczas przygotowania do sakramentu, podczas samego sakramentu ale tez i po ... Jest Łaska i to jest piękne ! Chwała Bogu Ojcu !
Piotr
14-03-18, 21:16
Pozdrawiam ! bardzo ciekawa audycja !
Guest
28-02-18, 20:57
Pozdrawiamy i słuchamy z zaciekawieniem.....
Parafianin
26-02-18, 12:16
Fajnie byłoby również usłyszeć księdza proboszcza i jego celne i mądre uwagi odnośnie wiary :)
Beata i Antoni
21-02-18, 21:08
Pozdrawiamy i dziękujemy za Waszą obecność w "naszych domach" . Niech Matka Boża nad Wami czuwa !
Parafianie
21-02-18, 21:04
Pozdrawiamy gości w Radiu ! Co do pychy " to pycha z nieba spycha"
Marcin
07-02-18, 21:37
Dziękuję za kolejną ciekawą audycję, cenne słowa dające do myślenia.
Takie dyskusje nas rozwijają!
Zachęcam do aktywnego słuchania i angażowania się w audycje.
Pozdrowienia!
Guest
07-02-18, 20:57
Pozdrawiamy ze Smochowic !
AVE MARYJA
Wierni słuchacze
07-02-18, 20:51
Pozdrawiamy serdecznie Ojca Macieja i młodych Gości w studio. Serce rośnie, jak się słucha naszą młodzież.
ps. Ojcze Proboszczu ,O.Wojtku O.Andrzeju - Was również chcemy posłuchać w radio studnia!Niech Pan Bóg Wam Błogosławi !
Parafianie
31-01-18, 21:33
Pozdrawiamy serdecznie wszystkich w studio. Wspaniała audycja. Szczególnie cieszymy się, iż mogliśmy usłyszeć naszego Pasterza - Proboszcza Ojca Mariusza ! Tak dalej !!!

radio1

Radio Studnia zaczęło nadawać. 29 listopada 2017 r. została wyemitowana na żywo pierwsza audycja. Jej tematem było przemijanie. Ksiądz Maciej Gawlik przez sześć lat tworzył Radio PMK w Wiedniu. Teraz został redaktorem naczelnym Radia Studnia. Poznański debiut można uznać za jak najbardziej udany. :)

Gościem specjalnym był Tadeusz Kuster, w prowadzeniu programu pomagała Elżbieta Lachman, a realizatorem dźwięku był Artur Rut. Na początku wytłumaczyliśmy się nazwy. Było o odchodzeniu, przeżywaniu codzienności z perspektywą marności, doświadczaniu choroby, dotykaniu śmierci i obietnicy zbawienia oraz szczęśliwości. Rozmawialiśmy o żałobie i tęsknocie za zmarłymi bliskimi. Poruszyliśmy trudny temat śmierci dzieci.

Dzień oficjalnego startu radia Parafii im. Maryi zbiegł się w czasie ze 187. rocznicą wybuchu Powstania Listopadowego i dlatego o nim też było słów kilka.

Błogosławieństwa udzielił tuż po 20:30 proboszcz Mariusz Mazur, który obserwując nową inicjatywę medialną chyba jeszcze nie dowierza, że to się dzieje naprawdę.
Początkowo w planie mamy jedną audycję w tygodniu. Będzie m.in. o: duchowości, sprawach Kościoła, relacjach między ludźmi, historii, rodzinie i naszych parafialnych działaniach. Spotkajmy się radiowo już w piątek 8 grudnia o 20:30. Polecamy też audio Czerpak Ewangeliczny, który jest dostępny na stronie parafiamaryi.pl. Codzienne czytania i komentarze na każdy dzień to z pewnością szansa na spotkanie Boga w naszym życiu.
Radio Studnia zaczyna dosłownie od zera i m.in. z tego powodu przepraszamy za drobne kłopoty techniczne. Zapraszamy wszystkich do włączenia się w tworzenie nowego, poznańskiego medium. Pomysły na tematy, które moglibyśmy poruszać w audycjach można przysyłać przez stronę na fejsbuku - Radio Studnia lub mailem na adres radiostudnia.poznan@gmail.com. Dziękujemy też za pozdrowienia, które dotarły do nas ze Smochowic oraz z Mosiny, Skórzewa, Lublina i Hanoweru.

Do usłyszenia. <")><

 

 

 

NEWSLETTER - WPISZ SIĘ BĘDZIEMY INFORMOWAĆ CIĘ O NASZYCH AUDYCJACH

Początek strony